ZWCAD+

Oprogramowanie CAD
         na miarę Twoich potrzeb

Z przyjemnością informujemy Państwa, że dostępna jest już najnowsza wersja programu ZWCAD Architecture 2015, która oparta jest na jądrze ZWCAD+ 2015 Professional.


W nowej wersji pojawiły się następujące zmiany:

1. Ściany warstwowe
Ściany warstwowe spełniają zadanie osłony przestrzeni budynku zarówno przed wpływem czynników atmosferycznych jak i przed innymi uciążliwymi lub szkodliwymi wpływami środowiska. Nowa wersja ZWCAD Architecture 2015 dostarcza architektom, projektantom, narzędzia umożliwiające tworzenie ścian warstwowych.

Ściany warstwowe

• Utwórz nową ścianę od podstaw (polecenie CJQL).
Podczas projektowania nowej ściany, ZWCAD Architecture 2015 umożliwi wstawienie kolejnej warstwy, pozwoli określić rodzaj ściany, wysokość, materiał, wzór kreskowania dla każdej dostępnej warstwy oraz dostosuję ustawienie linii bazowej dla każdej ze ścian.

Utwórz ścianę od podstaw

• Utwórz nową ścianę z linii/osi (polecenie DXBQ).
Na podstawie osi czy linii, program też umożliwi tworzenie ścian warstwowych.

Utwórz ścianę z linii lub osi

2. ZWCAD Architecture 2015 posiada narzędzia, które zostały wprowadzone w nowej wersji oprogramowania ZWCAD+ 2015.

 

Serdecznie zachęcamy wszystkich architektów, a także innych użytkowników do testów nowej wersji ZWCAD Architecture 2015.

 

Miło nam poinformować Państwa o kolejnej bardzo atrakcyjnej promocji, dedykowanej posiadaczom innych systemów CAD.


Posiadacze:

 • programu AutoCAD (w dowolnej wersji) mogą zakupić program ZWCAD+ 2015 z bardzo wysokim rabatem - wynoszącym 20% od cen katalogowych
 • innych, dowolnych programów CAD uprawnieni są do nabycia ZWCAD+ 2015 z 10% rabatem od cen katalogowych


Warunkiem skorzystania z promocji jest dostarczenie razem z zamówieniem pisemnego oświadczenia zawierającego informacje o nazwie posiadanego programu CAD, wersji oraz ilości stanowisk. Oświadczenie powinno być podpisane przez zamawiającego.


Warunki promocji:

 • Oświadczenie przesłane przez Państwa uprawnia do zakupu i naliczenia rabatu objętego w promocji dla dokładnie takiej samej ilości licencji ZWCAD'a, jak posiadana ilość licencji innych systemów CAD.
 • Promocja nie łączy się z innymi promocjami, które aktualnie są w ofercie.
 • Promocja ważna jest do 31.12.2014r.

 

Z nowo dodaną funkcją „Importowania map Google Earth w ZWCAD + 2015", użytkownicy oprogramowania mogą teraz zobaczyć ostateczny wygląd projektu na aktualnej mapie.


Projektanci architektury i inżynierii podczas pracy nad projektem muszą zachować dokładność i precyzje projektowanych obiektów dostosowanych do rzeczywistego środowiska oraz otoczenia. Najlepszym rozwiązaniem, które umożliwia nowa wersja programu ZWCAD+ 2015 jest wstawianie map Google Earth do rysunku, dzięki czemu zobaczymy projektowany obiekt w rzeczywistych warunkach na mapie. Aby używać funkcji importu map trzeba zainstalować program Google Earth na komputerze. Mapy z Google Earth mogą być wstawiane w kolorze i w czarno-białych odcieniach.

 

Z przyjemnością informujemy Państwa o nowej promocji na aktualizacje z 20% rabatem do nowej wersji ZWCAD+ 2015 w związku z oficjalna premierą na rynku.


Ceny aktualizacji posiadanej licencji ZWCAD z 20% rabatem:


• Aktualizacja licencji STD do ZWCAD+ 2015 STD - 390 zł netto.
• Aktualizacja licencji PRO do ZWCAD+ 2015 PRO - 470 zł netto.


Warunki promocji:


• Promocja nie dotyczy licencji wyprzedażowych (ZWCAD 2012).
• Realizacja nastąpi mailowo do 7 dni od zaksięgowania wpłaty.
• Promocja ważna jest od 1 do 30 października 2014r.

Zachęcamy do przetestowania najnowszej wersji ZWCAD+ 2015

promocja zw3d cad cam

Dobry CAD/CAM w przystępnej cenie

Miło nam poinformować o istniejącej promocji na ZW3D CAD/CAM:

Promocja trwa od 1 do 31 października. W promocji można uzyskać do 50% rabatu na program ZW3D CAD/CAM w wersjach Standard, Professional, Premium, 3xMachining.

Więcej informacji na stronie: kliknij aby zobaczyć szczegóły promocji

 

 

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że 23 września 2014r, miała swoją oficjalną premierę, nowa wersja oprogramowania ZWCAD+ 2015!

 

Nowe funkcje to między innymi:

 

 • Menedżer odnośników zewnętrznych - efektywne zarządzanie wszystkimi źródłami zewnętrznymi rysunku: rastrami, czcionkami i odnośnikami Xref. • Importowanie map z Google Earth - bezpośrednie wstawianie map Google Earth do rysunku. • Kodowanie UTF-8 - swobodna wymiana danych rysunku między różnymi językami. • Uproszczony, przejrzysty interfejs - wszystkie funkcje, których do tej pory użytkownicy musieli szukać w menu, znajdują się pod ręką. • Nowe funkcje 3D "sweep" i "loft", czyli wyciąganie po ścieżce sprawiają, że modelowanie staje się jeszcze łatwiejsze • SuperHatch - wszechstronne kreskowanie przy pomocy rastrów, bloków i odnośników.

 

Zapraszamy do pobrania i testowania nowej wersji ZWCAD+ 2015.

Zapraszamy do testowania programu ZWCAD+ 2015 w wersji Beta przed jej oficjalną premierą.


O to kilka nowych funkcji:

 • kodowanie UTF-8 – bezproblemowa wymiana danych rysunku między różnymi językami
 • uproszczony, przejrzysty interfejs - wszystkie narzędzia, których do tej pory użytkownicy musieli szukać w menu, znajdują się pod ręką
 • nowe funkcje 3D "sweep" i "loft", czyli wyciąganie po ścieżce sprawiają, że projektowanie staje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze
 • super Hatch – kompleksowe kreskowanie przy pomocy rastrów, bloków i odnośników
 • menedżer odnośników zewnętrznych - efektywne zarządzanie wszystkimi źródłami zewnętrznymi rysunku: rastrami, czcionkami i odnośnikami Xref
 • importowanie map z Google Earth - bezpośrednie wstawianie map Google Earth do rysunku

 

Pobierz ZWCAD+ 2015

zwcad architectural

 

Architectural ZWCAD - sprawdź jak można modelować budynki 

ZWCAD Architecture 2014 jest aplikacją opierającą się na programie ZWCAD+. Już jej nazwa sygnalizuje, że została stworzona specjalnie dla projektantów z branży architektonicznej. Aby ułatwić im pracę ZWCAD Architecture 2014 została wyposażona w wiele narzędzi ułatwiających projektowanie, takich jak: wizualizacje 3D, komponenty parametryczne, wygodne adnotacje oraz wiele innych.

 

Wizualizacje 3D

Asocjacyjne plany, przekroje, elewacje i modele 3D

Generuj asocjacyjne przekroje 2D, elewacje i modele 3D. Jeśli zmienisz projekt, sekcje, elewacje i modele 3D zostana automatycznie przebudowane.

zwcad architectural wizualizacje

 

Konfigurowalny interfejs

zwcad bloki

 

Parametryczne elementy budynku

Ściany, drzwi i okna

zwcad+ architectural

 

Różne rodzaje dachów

komponenty architectury

 

Różnego rodzaju komponenty (schody, balkony, itp.)

biblioteka budynkow

 

Obszerna biblioteka deseni

biblioteka deseni

 

Elastyczny system adnotacji

Szybkie wstawianie wymiarów komponentów (ścian, drzwi, okien itd.) zgodnie ze standardami

system adnotacji

 

Niezbędne sybole architektoniczne (kompas, chmura rewizji, symbole symetrii, itd.)

symbole architektoniczne

 

 

 

ZW3D jest zintegrowanym systemem CAD/CAM służącym do modelowania 3D, projektowania form i generowania obróbek na maszyny numeryczne, co daje inżynierom łatwe w użyciu i wydajne narzędzie.

Teraz masz możliwość nabycia parametrycznego oprogramowania CAD 3D za jedyne 800€!

Pięć powodów dla których warto zamienić 2D na ZW3D:

 

1.Projektuj części szybciej i lepiej wykorzystując ZW3D

 
Projektowanie złożonej geometrii w CAD 2D może być trudnym zadaniem dla użytkowników. Jeżeli zamiast tego użyjesz modelowania 3D zauważysz, że może to być bardziej wydajne a tym samym unikniesz wielu pomyłek. Dzięki ZW3D możesz w prosty sposób zobrazować każdy skomplikowany projekt i wyeliminować nieporozumienia wynikające z interpretacji rysunków 2D. Dzięki prototypom w postaci modeli 3D można sprawdzić projekt, zaoszczędzić czas i środki do ich produkcji. 

 

2.W prosty sposób projektuj parametrycznie

 
W porównaniu z CAD 2D, ZW3D pozwala na szybsze i łatwiejsze zmiany w Twoim projekcie. We w pełni parametrycznym systemie jakim jest ZW3D, możliwe jest wprowadzanie zmian poprzez podwójne kliknięcie na wymiarach podczas dostosowywania kształtu modelu. W związku z tym, złożenia i dokumentacja 2D będą automatycznie aktualizowane. Nie musisz tracić czasu na ponowne wykonywanie rysunków 2D.

 

3.Lepsza prezentacja projektu za pomocą wizualizacji 3D

 
Nie ma wątpliwości, że rysunek 3D pozwala na znacznie lepszą prezentację projektu, zwłaszcza użytkownikom nie znającym środowisk CAD. Dzięki środowisku 3D możesz w łatwy sposób przekazywać swoje intencje projektowe partnerom i klientom. Z ZW3D możesz przyspieszyć i usprawnić komunikację oraz przekaz informacji.

 

4.Wykrywanie kosztownych błędów na etapie projektowania

 
Podczas korzystania z rysunków 2D mogą pojawiać się liczne problemy na etapie produkcji. Wykorzystanie modeli 3D pomaga na wcześniejsze wykrywanie błędów. Błędy można wykryć podczas symulacji pracy złożenia. Dzięki modelom 3D każde złożenie może być zasymulowane, zwizualizowane i przeanalizowane jeszcze przed rozpoczęciem produkcji. Modele 3D są również niezbędne w celu określenia ilości materiału potrzebnego do produkcji. 

Podczas procesu projektowania sprawdzanie kolizji i inne narzędzia pomocnicze pomagają projektantom zweryfikować części i sprawdzić poprawność złożenia. 
• Sprawdzenie przenikania pomiędzy komponentami w złożeniu za pomocą funkcji wykrywania przenikania. Istnieje możliwość sprawdzenia objętości obszaru przenikania.
• Użycie funkcji przekroju pozwala na wizualizację przenikania kształtów w jednej części lub pomiędzy komponentami w złożeniu.
• Funkcja przeciągania pomaga projektantom w sprawdzeniu ruchu w ich projektach.


 

5.Naucz się ZW3D w 3 godziny!

 
ZW3D posiada łatwy w użyciu wstążkowy interfejs. Projektanci mogą w 3 godziny opanować większość narzędzi do modelowania.
• Wstążkowy interfejs i przyjazne wskazówki pomagają użytkownikom postawić pierwsze kroki.
• Menu, pojawiające się po wciśnięciu prawego przycisku myszy, posiada przydatne narzędzia w zależności od środowiska i wybranych obiektów.
• Wbudowane samouczki Pokaż-I-Powiedz przyspieszają naukę.


 

Dowiedz się więcej na temat ZW3D CAD/CAM

 

zwcad architectural

 

ZWCAD ARchitectural - program 2d i 3d dla Architektów 

ZWCAD Architecture 2014 jest aplikacją opierającą się na programie ZWCAD+. Już jej nazwa sygnalizuje, że została stworzona specjalnie dla projektantów z branży architektonicznej. Aby ułatwić im pracę ZWCAD Architecture 2014 została wyposażona w wiele narzędzi ułatwiających projektowanie, takich jak: wizualizacje 3D, komponenty parametryczne, wygodne adnotacje oraz wiele innych.

 

Wizualizacje 3D

Architektura jest w dużej mierze sztuką obrazu. To jaki efekt projekt wywrze na kliencie często decyduje o jego przyjęciu do realizacji. Idealnym rozwiązaniem jest zatem możliwość zaprezentowania odbiorcy gotowego obrazu budynku dzięki funkcji renderingu. W nowej wersji ZWCAD Architecture użytkownicy mogą bezpośrednio generować przekroje 2D, poziomy i renderingi 3D modeli z planów pięter. Ponadto każda poprawka będzie automatycznie aktualizowana w modelu 3D, co przekłada się na oszczędność czasu i gwarantuje większą dokładność projektu.

Architectural zwcad

 

Parametryczne komponenty budynku

Aplikacja ZWCAD Architecture 2014 została wyposażona w bardzo użyteczną bibliotekę typów komponentów budynku. Projektanci mogą swobodnie wstawiać dowolne obiekty z biblioteki, zmieniać ich kształt oraz wymiary aby dopasować je do wymagań rysunku Użytkownicy mogą ponadto modyfikować oraz wyrównywać pozycję drzwi i okien wsadowo. Możliwe jest także automatyczne dostosowywanie odległości od ścian i osi oraz szerokości słupów do grupy wsadowej komponentów, dzięki czemu znacznie skraca się czas nanoszenia poprawek na projekt.

biblioteka architecturalna

 

Elastyczny system adnotacji

ZWCAD Architecture 2014 zwiększa efektywność pracy, pozwalając na szybkie i elastyczne wykorzystanie wymiarów asocjatywnych. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość edytowania w miejscu tekstów i tabel - dzięki temu użytkownicy mogą łatwo dodać adnotacje do rysunku. Zamieszczone oznaczenia pomieszczeń budynku umożliwiają natomiast lepsze zarządzanie projektem. Pracę projektantów ułatwiają także symbole architektoniczne takie jak: kompas, chmurka rewizji czy symbole symetrii, za ich pomocą użytkownicy mogą łatwiej i szybciej tworzyć dokładne i czytelne rysunki.

 

adnotacje zwcad architectural

Cennik ZWCAD - kup zwcad przez internet

 

 Zachęcamy do zakupu programu ZWCAD w naszym sklepie

 Produkt

Cena netto

Cena brutto

LICENCJE DOŻYWOTNIE

ZWCAD-Plus ZWCAD+ 2015 Standard 1 690 zł  2 078,70 zł
ZWCAD+ 2015 Professional 2 090 zł  2 570,70 zł
ZWCAD+ 2015 Wersja edukacyjna - wersja dla szkół  250 zł   307,50 zł
ZWCAD+ 2015 Wersja edukacyjna - wersja dla uczniów bezpłatnie - aby uzyskać kod prosimy o kontakt:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

zwcad_mechanical
ZWCAD+ 2015 Mechanical

3 250 zł

3 997,50 zł

ZWCAD architectural ZWCAD+ 2015 Architectural

2 990 zł

3 677,70 zł

LICENCJE ROCZNE

ZWCAD-Plus ZWCAD+ 2015 Standard 610 zł 750,30 zł
ZWCAD+ 2015 Professional 710 zł 873,30 zł

AKTUALIZACJE

zwcad aktualizacje

Aktualizacja do ZWCAD+ 2015 Standard 
(z dowolnej poprzedniej wersji Standard 2005-2014, nie dot. wersji wyprzedażowej 2012)

510 zł 627,30 zł

Aktualizacja do ZWCAD+ 2015 Professional
(z dowolnej poprzedniej wersji Professional 2005-2014, nie dot. wersji wyprzedażowej 2012)

610 zł 750,30 zł

Aktualizacja wersji wyprzedażowej ZWCAD 2012 Standard do ZWCAD+ 2015 Standard

1 061 zł 1 305,03 zł

Aktualizacja wersji wyprzedażowej ZWCAD 2012 Professional do ZWCAD+ 2015 Professional

1 301 zł 1 600,23 zł

Aktualizacje do ZWCAD+ Mechanical lub Architectural

Z wersji ZWCAD Standard (2005-2014, nie dot. wersji wyprzedażowej 2012) This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Z wersji ZWCAD Professional (2005-2014, nie dot. wersji wyprzedażowej 2012) This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

WYPRZEDAŻ ZWCAD - najniższe cenny za ZWCAD

zwcad standard

UWAGA:
 • promocyjne licencje ZWCAD 2012 dostarczane będą wyłącznie online w postaci licencji programowych
 • domyślnie brak będzie w tym przypadku wersji box, podręcznika, drukowanej instrukcji itp. Otrzymują Państwo jedynie certyfikat z kodem oraz link do pobrania programu
 • licencje te nie są objęte bezpłatnym zdalnym wsparciem technicznym
 • zakupione licencje 2012 będą mogły być zaktualizowane do wersji ZWCAD+ w aktualnie obowiązujących cenach. Zaktualizowanie licencji do ZWCAD+ 2012 nie oznacza, że ta licencja będzie objęta bezpłatną aktualizacją do ZWCAD+ 2013, co obowiązuje przy zakupie nowych, pełnych licencji.
zwcad professional

ZWCAD 2012
Standard 

ZWCAD 2012
Professional

999 zł + VAT

(1228,77 zł z VAT)

Klilknij aby kupić teraz 

1249 zł + VAT

(1536,27 zł z VAT)

Kliknij, aby kupić teraz

 

Kontakt

3D MASTER
ul. Instalatorów 7c
02-237 Warszawa

tel. 22 846 21 50
e-mail: info@zwcad.info 

Autoryzowany Reseller

Polecane linki

ZW3D CAD/CAM - zintegrowany system CAD/CAM w przystępnej cenie
Skanery 3D - ręczne, szybkie i proste w obsłudze skanery 3D
Drukarki 3D - technologie MEM i LOM
Eureka - symulator maszyn CNC i robotów

Polityka prywatności
Polityka cookies
Mapa strony